ANAOKULU

Emirbeyazıt Mah. Uğur Mumcu Bulvarı 24. Sok No:19

Menteşe/Muğla

0252 214 10 00 - 40 00

[email protected]

Bilingual eğitim sistemin uygulandığı okul öncesi bölümümüzde, çocuklarımızın eğitim alanı, öz bakım alanları, yemek alanları ve oyun alanları ilkokul ve ortaokul kısımlarından ayrı ve bağımsız bir şekildedir. Böylelikle çocuklarımız gün içerisinde bütün günlerini sadece kendi yaş grupları ile beraber güvenle geçirmektedirler. Kendilerine ait giriş çıkış noktaları, veliden teslim alma ve veliye teslim etme noktaları okulun genelinden bağımsız ve sadece bu bölüme özeldir. Bulundukları her ortam temizlik ve hijyenik olarak en üst seviyede tutulmaktadır.

İlkokul dönemine profesyonel olarak hazırlanılırken aynı zamanda yaşlarına uygun gelişimlerini ön planda tutan bütün aktiviteler ingilizce öncelikli uygulanmaktadır. Sosyal, kültürel ve sportif aktivelerle dolu geçen günlerini; bitki, hayvan ve doğa sevgisiyle donatarak tam bir dünya vatandaşı olma yolunda sağlam bir temelle yetişirler. Açık alan, kapalı alan aktivitelerine ek olarak okulumuzun çiftlik ve tarım alanlarında doğanın içinde olmanın yanında, gelişimlerine destek verecek hareketliliği gerçek ortamında yaşamaktadırlar.

Okul öncesi eğitimimizi alan çocuklarımız ingilizceyi iletişim aracı olarak kullanabilen, ilkokul eğitimine gerekli altyapıya sahip, çevresi konusunda farkındalık sahibi, sorumluluklarını bilen, özgüven sahibi olarak hayata karşı daha güçlü bireyler olmaktadırlar.

Okulumuzun okul öncesi kısmını ziyaret ederek gerekli bilgiyi edinebilirsiz. Alanında uzman ekibimiz sizlerle tanışmaktan mutluluk duyacaktır.