DİPLOMA VE SERTİFİKA POGRAMLARI

Emirbeyazıt Mah. Uğur Mumcu Bulvarı 24. Sok No:19

Menteşe/Muğla

0252 214 10 00 - 40 00

[email protected]


UKHOMESCHOOL

Öğrencilerimize, ulusal diplomamıza ek olarak, üyesi bulunduğumuz Amerika Birleşik Devletleri yüksek öğrenime hazırlık ve kabul kurumu olan "College Board"un global olarak sunduğu sertifika ve diploma programlarına erişim fırsatları sunmaktayız. 


Anlaşmalı olduğumuz yurtdışı işbirliklerimiz ile öğrencilerimiz lise kadememizde "bir yıllık lise değişim programı" kapsamında ABD, Birleşik Krallık, Kanada gibi ülkelerde lise eğitimini ulusal programda yıl kaybı yaşamadan alabilmektedirler. 


EAQUALS AKREDİTASYON VE KALİTE GÜVENCE SİSTEMİ 

EAQUALS (Evaluation and Accreditation of Quality Language Services) uluslararası bir dil eğitimini değerlendirme kuruluşudur.


Kurum, eğitim, müfredat, okul yönetimi, öğrenme kaynakları, ölçme ve değerlendirme konularının yanı sıra, eğitim kurumunun Yönetim ve Organizasyon, Ölçme-Değerlendirme ve Sertifikasyon, Öğrenme Ortamı, Öğrenci Hizmetleri, Personel Profili ve Gelişimi, Personel Çalıştırma Şartları gibi alanlarda da okulun kalite standartlarını denetleyen ve akreditasyon veren bir kuruluştur.


Amerikan Kültür Kolejleri dil eğitim programları, Eaquals tarafından yapılan yönlendirmeler ve standardizasyon çalışmaları ile denetlenmektedir.